Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit

  • WiFi
  • Gratis parkeren
  • Huisdieren toegestaan

Om van uw vakantie in Marrakesh te genieten, verblijf in Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit Marrakesh appartementen, gelegen op zo'n dan 10 minuten rijden van het Musée Yves Saint Laurent Marrakech en op afstand van 7 km tot het Marrakech Museum. Deze accommodatie bij particulieren is gelegen op 4 km afstand van van Marrakesh treinstation en momenten van Anciene Garage Alsa busstation.

Het appartement is uitgerust met een badkamer met een haardroger.

Een terras is een geweldige plek om te dineren en van een drankje te genieten.

Dit appartement is op 15 minuten rijden tot het Maison de la Photographie te vinden. De Majorelletuin ligt op 4 km afstand van deze accommodatie. Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit appartementen bieden toegang tot de luchthaven Marrakech Menara, gelegen binnen 15 minuten met de auto.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit Marrakesh
Ghazaly House
Mobiele prijsaanbieding

Ghazaly House

9.2
Schitterend 23 beoordelingen
568 m van de accommodatie
USD 57 USD 51
per nacht
Villa Emeraude Marrakech
Mobiele prijsaanbieding

Villa Emeraude Marrakech

671 m van de accommodatie
Quartier Mabrouka
Mobiele prijsaanbieding

Quartier Mabrouka

883 m van de accommodatie
USD 29 USD 26
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    11 km

    Treinstations

    Marrakech
    4,4 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Gratis parkeren

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Recreatie

    • Tuin

    In de kamers

    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 08:00 tot 11:00
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit appartement zijn onder andere de Majorelletuin, de High Institution for Web and Digital Businesses, het Musée Yves Saint Laurent Marrakech.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit appartement te verblijven?
      De huurprijs van Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit appartement is $70.
    • ❓
      Heeft de accommodatie bij particulieren internetverbinding?
      De accommodatie bij particulieren biedt draadloos internet in de hele accommodatie.
    • ❓
      Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in deze accommodatie bij particulieren?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in deze accommodatie bij particulieren.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Marrakech Menara Luchthaven
    11 km

    Treinstations

    Marrakech
    4,4 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Alexandra Nomade - Maison De Transition & Sejours De Repit Marrakesh

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten